HLEDÁME ZAPÁLENÉ LIDI

Chcete práci, která je víc než jen obyčejné zaměstnání?
Pracujte v ESAB CZ!

Neustále rosteme, a to bez toho nejlepšího týmu nejde. Hledáme nové talenty s vášní pro svařování, kteří budou sdílet naše hodnoty a zlepšovat se s námi každý den. Nabízíme stabilitu firmy s dlouhou historií a zářnou budoucností, přátelský kolektiv, kde jsou si všichni rovni, a celou řadu benefitů.  

Přeskočila mezi námi jiskra? Vyberte si z našich žhavých pozic.

Provozní zámečník, elektrikář

Hledáme zručného zámečníka, jehož hlavními úkoly budou elektroúdržba a preventivní údržba strojního zařízení, budov a příslušenství. Bude se podílet na diagnostice elektrických poruch na strojích a zařízeních, aktivně přispívat k odstraňování závad a neshod, a bude součástí týmu zaměřeného na průběžné zlepšování systémů údržby. Pozice zahrnuje také instalaci, zapojování a opravy elektrických strojů a energetických zařízení.

  • 5 týdnů dovolené přepočítané dle odpracované doby
  • Výhody dle kolektivní smlouvy
  • Příspěvek na stravování, stravování v areálu společnosti...

Operátor výroby automatické linky

Hledáme šikovného kandidáta, který posílí náš tým. Ideální adept má vzdělání v technickém oboru, je manuálně zručný a má zkušenost s řízením nízko - nebo vysokozdvižného vozíku. Schopnost práce ve stoje a manipulace s drátem je pro nás klíčová, stejně jako samostatnost a schopnost řešit problémy spojené s prací na lince.

  • 5 týdnů dovolené přepočítané dle odpracované doby
  • Výhody dle kolektivní smlouvy
  • Příspěvek na stravování, stravování v areálu společnosti...

Zatím tady pro vás žádná pozice není?

Pošlete nám svůj životopis a kontaktní údaje a my se vám obratem ozveme.

Váš životopis*