HLEDÁME ZAPÁLENÉ LIDI

Chcete práci, která je víc než jen obyčejné zaměstnání?
Pracujte v ESAB CZ!

Neustále rosteme, a to bez toho nejlepšího týmu nejde. Hledáme nové talenty s vášní pro svařování, kteří budou sdílet naše hodnoty a zlepšovat se s námi každý den. Nabízíme stabilitu firmy s dlouhou historií a zářnou budoucností, přátelský kolektiv, kde jsou si všichni rovni, a celou řadu benefitů.  

Přeskočila mezi námi jiskra? Vyberte si z našich žhavých pozic.

Účetní se znalostí angličtiny

Hledáme účetní, která se stane součástí menšího týmu, řízeným Lokálním finančním manažerem. Hlavní činností bude samostatná příprava a účtování dokladů, příprava statistických výkazů, kontrola správnosti účtování faktur včetně DPH... 

  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování 
  • 5 týdnů dovolené

Provozní elektrikář

Hledáme kolegu do týmu údržby Luďka Mannla, na pozici elektroúdržba a preventivní údržba strojního zařízení a příslušenství strojů. Hlavní činností bude diagnostika elektro na strojích a zařízeních, spolupodílení se na odstraňování závad nebo neshod a aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování systémů údržby, instalace, zapojování a opravy elektrických strojů a příslušenství.

  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování 
  • 5 týdnů dovolené

Kontrolor(ka) kvality

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici do týmu Michala Lukavského, kde je hlavní náplní práce servis mezioperační a výstupní kontroly výroby nerezového a hliníkového drátu.

Na tuto pozici nabízíme náborový příspěvek.

Zatím tady pro vás žádná pozice není?

Pošlete nám svůj životopis a kontaktní údaje a my se vám obratem ozveme.

Váš životopis*