VAŠE ZÁŘNÁ KARIÉRA U NÁS

Jste zapálení pro svařování nebo ve vás vášeň pro ně teprve doutná? Pracujte pro nás! 

PRÁCE V ESAB JE VÍC
NEŽ JEN OBYČEJNÉ ZAMĚSTNÁNÍ

V ESAB CZ neustále rosteme a vždy hledáme nové talenty, kteří s námi budou sdílet naše hodnoty. U nás je každý podporován v tom, aby dosáhl úspěchu. Ceníme si a respektujeme jedinečnost každého člověka a dobře víme, že naše individuální zkušenosti posilují celou naši společnost.

Práce v ESAB CZ je víc než jen obyčejné zaměstnání. Důkaz? Máme bezmála 600 lidí, z nichž mnozí pro nás pracují už několik desetiletí.

Chcete do týmu? Přidejte se k nám ještě dnes. 

600

bezmála tolik lidí ve Vamberku zaměstnáváme 

13,9 roku

v průměru tolik let u nás naši zaměstnanci pracují 

43

toto je jejich průměrný věk

HRNEČKU,
SVAŘ

Práce u nás je dřina, ale odměna stojí za to.
Proč ESAB?

Nediskriminujeme, u nás jsou si všichni rovni. Respektujeme a vítáme jedinečnost každého člověka a jeho zkušenosti. Kultura inkluze a otevřenosti znamená, že u nás se nikdo nemusí bát promluvit, vyjádřit svůj názor nebo pochybnosti ze strachu z nepochopení nebo odvety. Odměňujeme iniciativu, podporujeme angažovanost a ceníme si každého nápadu, podnětu a myšlenky, které nám pomáhají dlouhodobě růst. A hlavně: za vaši práci pro nás vás štědře odměníme.

Přeskočila mezi námi jiskra?

NAŠE
BENEFITY

Jistota a stabilita

Nehas, co tě nepálí. Přídavné svařovací materiály vyrábíme už od roku 1938 a končit s tím nehodláme. Kdo k nám jednou nastoupí, zůstává a roste s námi klidně i několik desetiletí. 

Práce z domova

I u nás se dá pracovat z obýváku! Bohužel ne na všech pozicích: například operátor si svoji výrobní linku na zahrádku vezme jen stěží.

Školení a rozvoj

Proškolením při nástupu to u nás začíná, ale nekončí. Všichni naši zaměstnanci se v pracovní době a na naše náklady pravidelně účastní školení a nabídku vzdělávacích kurzů stále rozšiřujeme. 

Bezpečnost

Naši lidé si zahrávají s ohněm a my chceme, aby při tom byli v bezpečí. Propracované postupy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i ty nejmodernější osobní ochranné pomůcky jsou pro nás samozřejmostí. 

Příspěvek na stravu

Aby si u nás každý mohl dopřát pořádně vypečený oběd nebo večeři, přispíváme na ně už od prvního dne. Na provozech jsou všem k dispozici také automaty na horké a chlazené nápoje a drobné občerstvení. Hotovost není třeba: všude je možné platit zaměstnaneckým čipem. 

Co říkají naši zaměstnanci

V ESAB znám úplně každého, jsme tady jako jedna velká rodina.“
Jana v ESAB přes 48 let
„Jako student jsem byl hrdý na to, že jsem v ESAB mohl brigádničit. Teď mám na své pozici možnost ovlivňovat jeho chod.“
Jiří v ESAB 4 roky
„Když jsem hledala nové zaměstnání, oslovila mě ESAB. Můžu tady kariérně růst, a přitom zůstat sama sebou. Neměnila bych.“
Gabriela v ESAB přes 16 let
„Kdo se umí k práci postavit, může si v ESAB přijít na pěknou mzdu.“
Jiří v ESAB přes 20 let
„Teď už jsem v důchodu, ale v ESAB jsem pracoval 30 let. Když mi zavolají, pořád ještě rád přijdu vypomoci.“
Miroslav v ESAB 30 let
„Na ESAB oceňuji přátelskou atmosféru a dobrou spolupráci mezi odděleními.“
Barbora v ESAB 1 rok

Lidé jsou naše želízka v ohni,
a proto na benefitech pro ně nešetříme.
Co od nás můžete čekat?

Podpora nových nápadů

Pálí vám to? Skvělé! Naši zaměstnanci jsou pro tím nevětším zdrojem inspirace a my si ceníme každého jejich nápadu, podnětu nebo myšlenky. Kladně vyhodnocené nápady na zlepšení odměňujme extra částkou do výplaty. 

Odměna za doporučení

Rosteme, a proto vždy hledáme nové talenty. Kdo nám doporučí budoucího zaměstnance, dostane od nás jako poděkování 10 000 Kč. Nový kolega se pak může těšit na nástupní příspěvek minimálně trojnásobný.

Volný čas
 

Nejen prací živ je člověk. Naše zaměstnance podporujeme v aktivním trávení volného času poukázkami UNIŠEK+ na sport, kulturu, vzdělávání, zdraví nebo dovolené. 

 

Dovolená navíc

V naší práci to jiskří, a to vyžaduje 100% soustředění. Je nám jasné, že jen odpočatí zaměstnanci jsou dobří zaměstnanci, a proto si u nás každý užije ne 4, ale hned 5 týdnů dovolené ročně. 

Nemoc


Každý občas nejsme ve své kůži. Nikoho, komu není dobře, do práce nenutíme. Otevřená komunikace a vzájemná důvěra jsou základ, na kterém všichni stavíme. 

 

Výhodné volání

Být v kontaktu je důležité, a tak našim zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům nabízíme SIM karty a firemní tarify, slevy a další výhody k mobilním telefonům.

Zaujali jsme vás?

Prohlédněte si naši vypečenou nabídku volných míst.