DRÁT Z VAMBERKA 
DOBÝVÁ SVĚT

Svařovacím materiálem zásobujeme celou planetu

OSUDOVÁ SPOJENÍ

Naše spoje drží
Burj Khalifa

Použitý materiál: Filarc PZ 6138

Do výšky bezmála 830 metrů se vypíná v současné době nejvyšší mrakodrap světa. Pohromadě majestátní dubajskou stavbu, sahající až do oblak, nedrží nic jiného než naše spoje.  

Jsme svary 
pivních sudů

Použitý materiál: OK Autrod 308LSi

Lahodný chmelový mok a další sycené nápoje se pod tlakem skladují ve speciálních ocelových sudech. Za spolehlivými svary mnoha z nich stojí právě vamberský drát.      

Pevně držíme
mostní konstrukce

Použitý materiál: OK Autrod 12.22 + OK Flux 10.72

Mosty patří mezi nejsložitější inženýrská díla, která musí ustát obrovskou zátěž. Na tom, aby je jen tak něco nepoložilo, se podílí i náš drát.

Jistíme jaderné bloky

Použité materiály: OK Flux 10.05 + OK TigrodN 316L + OK Tigrod 12.60


Stavba jaderných elektráren si žádá ty nejkvalitnější materiály a slovenské Mochovce nejsou výjimkou. Nepřekvapí proto, že jejich Bloky 3 a 4 nerozlučně spojuje svařovací drát z ESAB CZ.

Stojíme (si)
za všemi spoji

Použitý materiál: Filarc PZ 6138

Výroba ocelových konstrukcí se neobejde bez svařovacího drátu. Ať už jde o součástky pro automobilový průmysl, zásobníky na zkapaleněný plyn nebo výškové budovy, za našimi spoji si vždy stojíme. 

Pomáháme tvořit umělecká díla

Použitý materiál: Filarc PZ 6138

Pevné spoje, které jen tak něco nerozdělí, si žádá i umění. Náš drát je nedílnou součástí děl z oceli, kde by ho na první pohled nikdo nečekal, kde má ale svoji nezastupitelnou úlohu.  

Naším drátem svaříte cokoliv

Od pivních sudů přes komponenty pro automobilky až po mostní veledíla. Ať už svařujete cokoliv, na drát z ESAB CZ se můžete 100% spolehnout. 

Přídavné svařovací materiály

Vše pro obloukové svařování

Automatizace svařování

Zajímá vás něco?
Ptejte se.